Hledání velikonočních vajíček!
zobrazit více »

Rizikové relikvie Temple Of Killjoy!

Minecraft 1.17 se blíží a spolu s ním i plánovaná "očista" od několika rizikových relikvií Temple Of Killjoy.

Relikvie představují několik desítek speciálních předmětů, které mohou hráči získat pouze v rámci lokace Temple Of Killjoy. Některé předměty jsou čistě sběratelské a určeny do vitríny, jiné jsou užitečné i při běžném hraní a některé pak oplývají takovou silou, až se vymykají herním zákonům a zdravému rozumu.

V rámci nadcházejícího updatu, který s sebou na server přinese zbrusu novou mapu a mnoho dalších novinek v herních funkcích, jsme se rozhodli vyřadit několik extrémně silných relikvií z oběhu mezi hráči.

Uvědomujeme si, jak náročné bylo pro hráče tyto předměty za uplynulé roky získat, proto plánujeme tyto relikvie umístit do speciálního muzea spolu se jmény jejich nálezců, které už bude na serveru navždy, a jeho přesun bude při každé nové mapě automatický.

Výběr rizikových relikvií, jejichž přehled je uveden níže, zajišťuje Mareon až do doby těsně před přechodem na novou herní mapu, aby měli i méně aktivní hráči dostatek času zachytit toto oznámení. Každému, kdo by chtěl odevzdat některou z níže uvedených relikvií, stačí využít ke zkontaktování náš Discord server, nebo libovolnou možnost ze záložky Kontakt.

Přehled rizikových relikvií Temple Of Killjoy.