Správa hráčů

Přípravy na verzi 1.14!
zobrazit více »

Přípravy na verzi 1.14!

Vydání Minecraft 1.14 se kvapem blíží a přípravy pro hladký přechod serveru jsou v plném proudu. S novou verzí přijde, jako tradičně, nový herní svět se všemi novými herními prvky. Hráči mohou rovněž počítat s přesuny rozestavěných staveb a truhly s osobními věcmi.

V oblasti přesunu truhel dochází k jedné velké změně, týkající se jejich počtu. Poučili jsme se z dřívějších chyb a nově je povolena pouze jedna dvojbedna, obsahující dostatečný počet 54 slotů pro přesun toho nejdůležitějšího.

Cílem tohoto kroku je omezení ne-aktivity hráčů, kteří se často po přesunu všech svých věcí uchýlili do ústraní a na serveru vykazovali minimální aktivitu. Rovněž chceme tímto krokem posílit vzájemnou komunikaci mezi hráči a aktivitu v obchodování. Toto rozhodnutí proběhlo na základě výsledků ankety stávajících hráčů v naší Facebook skupině.

Ve vlastním zájmu se při kompletaci truhly řiďte těmito podmínkami:

 • V truhle se nesmí nacházet elytra.
 • Do truhly patří především vzácné nástroje, itemy apod.
 • V truhle se mohou nacházet pouze prázdné shulker boxy.
 • Do truhly neukládejte zbytečnosti typu hlína, písek, dřevo apod.
 • V truhle je striktně povolen maximálně 1 stack diamantů, zlata a železa.
 • Máte-li vzácné relikvie z lokace Temple Of Killjoy, je pro ně povolena druhá truhla.

Sestavenou truhlu vhodně umístěte do Skladiště, do kterého vede portál ze spawnu, a které je speciálně vyhrazeno pro tyto účely. Truhlu poté označte kontrolní cedulkou s vaším herním jménem.

Každá truhla bude kontrolována a v případě porušení některé z výše uvedených podmínek bude její nadbytečný obsah odstraněn. Jednejte ve vlastním zájmu a nezkoušejte "propašovat" tuny diamantových bloků.

Pozastavení přihlášek!

Z důvodu příprav serveru na Minecraft update 1.14 je ode dneška dočasně pozastaveno vyřizování nových přihlášek na náš server. Případní zájemci budou muset vyčkat na příchod nové verze, kdy budou přihlášky opět odemčeny.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v nové verzi!

Novinky verze 19w07!

Minecraft 1.14 se kvapem blíží a Mojang si pro nás připravil další vývojářské vydání v podobě snapshotu 19w07. Vedle oprav některých dřívějších chyb ve hře bylo přidáno několik zajímavých novinek, na které se nyní podíváme.

Mezi ty nejpodstatnější patří:

 • Liška, liška, lišky! Konečně jsme se jich dočkali a vývojáři jim přidali do vínku mnoho zajímavých vlastností. Liška se vyskytuje v jehličnatých lesích biomu Taiga v zrzavé podobě lišky obecné a polárních oblastech biomu Tundra v bílé podobě lišky polární. Bojí se vlků a mohou brát do tlamy povalující se itemy. Pomocí bobulí je možné je rozmnožit.
 • Obrazy! Po dlouhých letech došlo konečně k rozdělení obrazů, které si hráči mohou pověsit v domečku na zeď, do samostatných souborů, což umožňuje lepší manipulaci a jejich případnou animaci.

Pro více informací navštivte: Snapshot 19w07.

Šťastný Nový rok 2019!

Další rok je za námi a nám nezbývá, než z celého srdce poděkovat všem, kteří si k nám za ten uplynulý rok našli cestu. Naše komunita žije dál a rozrůstá se do všech koutů, a tak to má být. Děkujeme za podporu během roku i trpělivost při náhlých výpadcích serveru a můžeme jen doufat, že bude příští rok stejně úspěšný.

Všem našim hráčům přejeme bohatého Ježíška, pohodové svátky a šťastný Nový rok! Ať se tady i příští rok opět sejdeme při kutání nějakého toho cobblestonu!

- MystiQ A-Team -

Žebříčky McMMO!

Dlouho se o nich pouze mluvilo, ale na webu stále chyběly. S tím je konec! Je mi potěšením oznámit, že jsme dnes zprovoznili Žebříčky McMMO.

Z každé kategorie je vybráno 10 nejlepších hráčů a data jsou na webu aktualizána každých 5 minut.

Pro postup vpřed nestačí pouze sedět, vzhůru do hry!

Změny v banlistu!

Dnešním dnem byl zprovozněn veřejný Banlist, kde mohou hráči i návštěvníci webu nalézt záškodníky, které jsme byli nuceni z naší komunity vyloučit za špatné chování.

V této souvislosti jsme se rozhodli zavést nové pravidlo o délce trestu, která byla až dosud doživotní. Nově platí pro všechny zabanované až 3-leté období, po jehož uplynutí je hráč očištěň a může se opět ucházet o místo mezi námi.

Každý si podle nás zaslouží druhou šanci a čas uvědomit si svou chybu a dospět.

Nová generace webu!

Pokrok jde kupředu a my chceme jít s dobou. Proto vám tímto oznamujeme, že po měníme vývojové prostředí a odcházíme od frameworku Bootstrap kvůli zbytečné zátěži komponent, které náš web pouze zpomalují a omezují.

Od prosince spouštíme novou generaci webu pod záštitou AMP, který představuje revoluční přístup v tvorbě webových stránek a značně přispěje k optimalizaci a zrychlení jeho načítání především na mobilních zařízeních, ze kterých nás hráči navštěvují stále víc.

Adresa serveru

185.91.116.82:25582

Status serveru

Server je ONLINE!
Aktuální verze: 1.13.2
Hráčů online: 1

Online hráči

Janyt

 • Online 1 hodinu 42 minut.

Nejaktivnější hráči

Janyt

 • Online 1 hodinu 42 minut.

Mareon

 • Offline 23 hodin 50 minut.

Peli_CZ

 • Offline 1 den 1 hodinu 31 minut.

Janek01

 • Offline 1 den 3 hodiny 5 minut.

Wasilcz

 • Offline 2 dny 16 hodin 56 minut.

WannaBiteYou

 • Offline 3 dny 42 minut.

Tom11h

 • Offline 4 dny 23 hodin 28 minut.

Lorei0301

 • Offline 7 dní 14 hodin 49 minut.

Goty

 • Offline 11 dní 17 hodin 3 minuty.

Xtremak

 • Offline 12 dní 22 hodin 37 minut.

Nejnovější video

Reklama